Pomoc w szukaniu

Łatwo zauważyć, że mój blog pełen jest różnorodnych "Cośów". Może to utrudniać szukanie wybranych tekstów, za co przepraszam (gdy zakładałam bloga nie myślałam, że ktokolwiek, kiedykolwiek mógłby chcieć coś tu znaleźć, a teraz nie chcę już zmieniać koncepcji.) W celu zadośćuczynienia tworzę tę stronę z małą podpowiedzią. Mianowicie:

  • jeśli ktoś szuka opowiadania mojego autorstwa, proponuję kliknać w zakładkę "Opowiadanie" (tam znajdziecie potrzebne informacje) lub wpisać w wyszukiwarkę: "Coś co tworzę-  moje opowiadanie", bowiem każde z nich ma taki tytuł. Należy zacząć ewentualne czytanie od najstarszego posta (gdyby ktoś się nie domyślił sam :)).
  • Szukasz recenzji książki, która mi się podobała, wpisz: "Coś co mnie relaksuje- książki" (wyjątek to Czerwień rubinu, która występuje pod nazwą " Coś w czym się zakochałam...", ale to już odrębna historia bo:
  • Fani Trylogii Czasu też znajdą tu coś dla siebie, ponieważ sama do nich należę :). Mam tu trochę inormacji o powstającym filmie. Nie są one wyodrębnione specjalną "cośową" nazwą, wiec proponuję po prostu wpisać: "Rubinrot" lub "Czerwień Rubinu".
To są stałe tematy. Oprócz tego pomiędzy nimi przewijają się inne posty o różnej tematyce. Jest trochę o muzyce, o tym co polecam. Jak znajdę coś śmiesznego lub po prostu ciekawego, też wstawiam, więc można też celować na chybił trafił, a nóż coś was zainteresuje.
W razie niepoprawnego działania wyszukiwarki, przepraszam, ale nie mam (a przynajmniej nie wiem, jak mieć) na nią wpływu.
Gdyby coś było niejasne- piszcie.
Pozdrawiam i miłego czytania :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz